SİTE HİZMETLERİMİZ

TEKNİK HİZMETLER

Bu kadroda çalışan personeller; kat maliklerimizin konutları ile site genelindeki elektrik, su ve kanalizasyon şebekesinde meydana gelen arızaların onarımlarıyla ilgili teknik servis hizmeti vermektedirler. Kat maliklerimizin konutlarında meydana gelen teknik arızalar, talep sırasına göre (acil durumlar hariç) giderilmektedir. Bu hizmetten yararlanmak için arıza kaydının Yönetimimize iletilmesi esastır. Acil durumlar haricinde, teknik personelin cep telefonundan arıza onarım talebinde bulunulmamalıdır.

GÜVENLİK HİZMETLER

24 saat kesintisiz olarak verilen site koruma ve güvenlik hizmetleri, kendi güvenlik elemanlarımız tarafından yürütülmektedir. Siteye giriş- çıkış kayıtlarının tutulması, kamera görüntülerinin izlenmesi, siteye gelenlerin geliş amacına göre yönlendirilmesi ve takibi gibi her türlü güvenlik hizmetleri; kameralar desteğinde kendi güvenlik elemanlarımızla sağlanmaktadır.

TEMİZLİK VE GENEL BAHÇE HİZMETLERİ

Yaz sezonunda sitemizde ara yollarının süpürülmesi için personel görevlendirilmektedir. Bu birim aynı zamanda, sitenin genel ve ortak alanlarının temizliği, site içi bahçe atıklarının dönüşümlü olarak toplanması, peyzaj çalışması yapılan alanlar, parklar ve ortak alanların budama ile ot temizlikleri, kat maliklerinden gelen budama talepleri, alt yapı arızalarının giderilmesi ve tamirat hizmetleri vermektedir.

ARITMA TESİSİ VE SULAMA HİZMETLERİ

Arıtma tesisinin düzenli ve kontrollü olarak çalışması, tesisin her türlü periyodik bakım-onarım çalışmalarının yapılması, arıtmadan çıkan arıtılmış atık suyun sulama havuzuna aktarılması, ortak alanların, parkların ve peyzaj çalışması yapılmış olan tüm alanların düzenli olarak sulanması ve sulama hatlarının kontrolü hizmetleridir.

İLAÇLAMA HİZMETLERİ

Tüm yıl boyunca rögar ve fosseptiklerin ilaçlanması, çöp bidonlarının ilaçlanması, kat maliklerinden gelen konut içi ve dışı ilaçlama taleplerinin karşılanması hizmetleridir.

SOSYAL TESİS HİZMETLERİ

Çok amaçlı hizmete yönelik bir sosyal tesisimiz mevcuttur. Burada küçük konserler, toplantılar, özellikle sezon sonu ve sezon başı kat maliklerimizin bir araya gelebilecekleri alanlar olarak da hizmet vermektedir.